ELEKTRİKLİ YAĞLI RADYATÖR

 • Standart :

  TS 5107 EN 60335-2-30

  Malzeme Yapısı :

  Soğuk Haddelenmiş sac .Panel sacı:0.8 mm. Muhafaza sacı: 0.35 mm

  Yüzey İşlemi :

  Radyatörünüz modern tesislerimizde el değmeden yüzey temizleme+fosfatlama ve ardından paslanmaya karşı su bazlı astar boya ile boyandıktan sonra elektrostatik toz boya ile kaplanarak 200°C de fırınlanmıştır.

  Renk :

  RAL9010, RAL9016

  Isıtıcı grubu :

  Tüp rezistans

  Çalışma Basıncı :

  1.5 Bar

  Yükseklik :

  500 mm

  Uzunluk :

  500-700 mm

  Güvenlik :

  Fonksiyonel test, topraklama, elektrik dayanım, kaçak akım testlerinden geçirilmektedir.

  Garanti :

  2 Yıl Garanti

  Kalite Belgeleri :

  CE, GOST, UKR SEPRO, TS EN ISO 9001: 2008

 • Teknik Özellikler

  TİP EPR 5050 EPR 5070
  Yükseklik mm 500 500
  Uzunluk mm 500 700
  Genişlik mm 130 130
  Ağırlık kg 15 20.5
  Elektrik Gücü W 2000 2500
  Gerilim V 220 220
  Akım A 9 11.5
  Frekans Hz 50 - 60 50 - 60
  Kablo Boyu m 2 2
 • Elektrikli Yağlı Radyatörünüzün ilk kullanılmasında uzun süre yatay durumda taşınmış olma ihtimaline karşı radyatör içindeki emniyet amacıyla bırakılmış hava boşluğunun radyatörünüzün üst kısmında toplanması için 
  öne-arkaya,sağa-sola hafif bir eğimle yatırılıp bu pozisyonlarda 5-10 saniye tutulmasında yarar vardır. Bu işlemden sonra şebeke kablosunun zorlanıp gerilmemesi için prize olan uzaklığını ayarlayınız.

  Elektrikli yağlı radyatörünüzün sıcaklık ayar kademelerini kapalı konuma getiriniz. Radyatörünüzün fişini topraklı prize takınız. İstenilen sıcaklık seviyesine göre I. ve II. kademelerden ve sıcaklık seviye ayarından yararlanarak ısıtma konumunu belirleyiniz. Elektrikli Yağlı Radyatörünüz çalıştığı sürece uyarı ışığı yanacaktır. Cihazı kapatmak için, önce kapalı konuma getiriniz ve dikkatlice fişten çıkarınız.

 • Elektrikli Yağlı Radyatörün Duvara Monte Edilmesi

  1 Radyatörünüzün montaj elemanları ambalaj kutusuna ayrı bir kutu içerisinde konulmuştur.

  2 Duvardaki askı konsollarının yer tespiti.

  3 Belirlenen yerlerin matkapla delinmesi.

  4 Dübellerin yerleştirilerek, vidaların tornavidayla sıkılması.

  5 Askı konsollarının duvara takılmış görüntüsü.

 • 1. Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır.
  2. Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı Firmamızın garanti kapsamındadır.
  3. Malın garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. Bu süre, mala ilişkin arızanın servis istasyonuna, servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı-üreticisinden birisine bildirim tarihinden itibaren başlar. Malın arızasının 15 gün içerisinde giderilememesi halinde imalatçı imalatçı-üretici veya ithalatçı malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir malı tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır.
  4. Malın garanti süresi içerisinde gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır.
  5. Tüketicinin onarım hakkını kullanmasına rağmen malın;
  - Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, belirlenen garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde; aynı arızanın ikiden fazla tekrarlanması veya farklı arızaların dörtten fazla meydana gelmesi veya belirlenen garanti süresi içerisinde farklı arızaların toplamının altıdan fazla olması unsurlarının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,
  - Tamiri için gereken azami sürenin aşılması,
  - Firmanın servis istasyonunun, servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii, acentesi temsilciliği ithalatçısı veya imalatçı-üreticisinden birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamiri mümkün bulunmadığının belirlenmesi, durumlarında tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranda bedel indirimi talep edebilir.
  6. Malın kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.
  7. Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.