HAKKIMIZDA

BRS Muhendislik Ltd.Şti Semih Sancaktar (Yıldız Mak. Muh.) ve Ramazan Topçu (Yıldız Mak. Muh.) tarafından 2008 yılında İstanbul’da kurulmustur.Firmamız faaliyet konusu olarak kurumsal müşterilere toptan satış,projelendirme ve mühendislik hizmetlerini seçmiştir.

Viessmann,Rems ve Mastaş gibi firmalarla yaptıgı bayilik antlaşmalarıyla ileri teknolojıye sahıp kalteli kombi,radyatör ve tesisat ürünlerini,güvenilir ve çözüm odaklı yapısıyla cok uygun koşullarla müşterilerimizle buluşturmuştur.

Sektörü ve ihtiyaçlarını çok iyi analiz edip yorumlayarak sektörde kendisine çok farklı bir ivme kazandıran firmamız,müşteri isteklerini doğru tespit edip en uygun ve ekonomik çözümler sunan, sektöründe aranılan bir firma haline gelmiştir.

Enerji maliyetlerinin her geçen gün arttığı günümüzde; işletme giderleri düşük, çevreye duyarlı sistem çözümlerini önermek, yenilikleri takip ederek müşterilere bu konuda doğru bilgileri sunmak firmamızın başlıca ilkelerindendir. Isıtma ve soğutma sektöründe kısa zamanda yakaladığımız, hızlı ve güçlü temellere dayalı büyüme ve çok değerli bayilerimizin destekleri ile firmamız 2009 yılı Viessmann Avrupa bölge birincisi,2010 yılında da Viessmann Türkiye Birincisi olmuştur.