BORU VE KANAL TEMİZLEME

REMS CamScope

Telsiz Tekniğe Sahip Kameralı Endoskop

Boşluklar, kanallar borular vs. gibi ulaşılması zor yerlerde düşük maliyetle denetleme ve hasar tespit analizlerinin yapılmasında kullanılan telsiz tekniğine sahip, mobil ve kompakt yapılı kameralı endoskop. MicroSD kart üzerine resim ve video kaydı.

REMS CamScope – Boşluk, kanal ve borulardan mükemmel resim ve videolar. Çıkarılabilir kontrol ünitesi. Telsiz tekniğiyle sinyal aktarımı. MicroSD kart soketi.

 


REMS CamScope S

Telsiz Tekniğe Sahip Kameralı Endoskop

Boşluklar, kanallar borular vs. gibi ulaşılması zor yerlerde düşük maliyetle denetleme ve hasar tespit analizlerinin yapılmasında kullanılan telsiz tekniğine sahip, mobil ve kompakt yapılı kameralı endoskop. MicroSD kart üzerine resim ve video kaydı. Ses kayıt özellikli. Akülü ve kablolu kullanım için tasarlanmıştır. Li-Ion teknolijisi.

REMS CamScope – Boşluk, kanal ve borulardan mükemmel resim ve videolar. Çıkarılabilir kontrol ünitesi. Telsiz tekniğiyle sinyal aktarımı. MicroSD kart soketi. Ses kayıt özellikli.

 

 


KAMERA KABLO SETİ Color 9-1, 900mm İTME KABLOSU UZATMA PARÇASI

REMS CamScope için aksesuar

Kamera kablo seti Color 9-1: Ø 9 mm renkli kamera, 640 x 480 Pixel, karartılabilir beyaz LED'ler ve Fixed-Focus fonksiyonu, 1 m şekillendirilebilir itme kablolu. Geçme ayna, geçme kanca, geçme mıktanıs.


900 mm itme kablosu uzatma parçası, şekillendirilebilir, 4,5 çalışma uzunluğuna kadar akuple edilebilir.

 


REMS CamSys

Kameralı Elektronik Denetleme Sistemi

Borular, kanallar, bacalar ve diğer boşluklarda düşük maliyetle denetleme ve hasar tespit analizlerinin yapılmasında kullanılan süper hafif, kompakt kameralı denetleme sistemi. Elektronik metre sayaçlı. Boru temizleme çalışmalarının denetiminde ya da yeni tesisatların ya da onarımların teslim denetiminde de kullanılabilir. Resim ve videolar SD kart üzerine kazdedilir. Akülü ve kablolu kullanım için tasarlanmıştır. Li-Ion teknolojisi.

Borular Ø (40) 50 – 150 mm
Kanallar, bacalar, diğer boşluklar

REMS CamSys – Boru ve kanallardan mükemmel resim ve videolar. SD kart soketi. Elektronik metre sayaçlı. Akülü ve kablolu kullanım için tasarlanmıştır.

 

 


REMS COBRA 22/32

Elektrikli boru temizleme makineleri

Boru ve kanal temizleme işlerinde çok yönlü bir biçimde görevler üstlenebilecek nitelikte kullanışlı, sağlam ve kompakt biçimde geliştirilmiş elektrikli boru temizleme makineleri. Yüksek devirli ve bölünebilen spiral donanımlı, başarısını kanıtlamış teknoloji.

Boru çapları Ø 20–250 mm.Spiral donanımları Ø 8, 16, 22, 32 mm. Sunulan tüm boru temizleme spiralleri ve boru temizleme tertibatları, diğer marka ürünlerle kullanılabilmektedir.

REMS Cobra – Açık borular için- basit ve hızlı

Çalışma uzunlukları 100 metreye varabilen, yüksek devirli ve bölünebilir spirallere sahip temizleme sistemi. Son derece etkili ve 740 1/dak. devirlere ulaşabilen zincirli savunma ve frezeleme yöntemi. Kapalı biçimde tasarlanmış tahrik mili sayesinde, motor ve buna bağlı tahrik sistemi, kirden ve sudan korumaktadır.


REMS Pull-Push

Emişli ve Basınçlı Temizleme Aleti

Tıkanıklıkları hızla gidermekte başarısı kanıtlanmış, güvenilir emişli ve basınçlı temizleme aleti.

REMS Pull-Push – Tıkanıklıkları hızla giderir. Ayarlanabilir ön kulp sayesinde yüksek baskı kuvvetleri. 2 manşet yardımıyla yapılacak temizleme işine en iyi şekilde uyarlanabilir: kısa manşet lavabolar ve küvetler için, uzun manşet ise klozetler içindir.

 


REMS MİNİ-COBRA

Elle ve aynı zamanda elektrik tahrikli boru temizleme tertibatı

Mutfak, banyo ve tuvaletlerde oluşan tıkanıklıklara acil müdahele için geliştirilmiş, başarısı kanıtlanmış ve pratik nitelikte boru temizleme tertibatı.

Boru çapları Ø 20–50 (75) mm. Spiral donanımları Ø 6, 8, 10 mm.

REMS Mini-Cobra - elle veya elektrik gücüyle.

 Küçük çapta tıkanma vakalarında vazgeçilmez yardımcı


REMS MİNİ COBRA A

Elektrikli boru temizleme tertibatı

Otomatik spiral ileri veya geri saydırma tertibatlı, elektrikli boru temizleme tertibatı.Mutfak, banyo ve tuvaletlerde oluşan tıkanıklıklara acil müdahele için geliştirilmiş, başarısı kanıtlanmış ve pratik nitelikte boru temizleme tertibatı.

Boru çapları Ø 20–50 (75) mm. Spiral donanımları Ø 8, 10 mm.

REMS Mini-Cobra A- Tıkanıklıkları hemen gidermek için.

Otomatik spiral ileri veya geri saydırma tertibatlı, boru temizleme tertibatı.