ELEKTRİKLİ HAVLU RADYATÖR

 • Standart :

  TS 5107 EN 60335-2-30

  Malzeme Yapısı :

  St34-2 / St37

  Yüzey İşlemi :

  Radyatörünüz modern tesislerimizde el değmeden yüzey temizleme+fosfatlama ve ardından paslanmaya karşı su bazlı astar boya ile boyandıktan sonra elektrostatik toz boya ile kaplanarak 200°C de fırınlanmıştır.

  Renk :

  RAL9016

  Isı Transfer sıvısı :

  Deiyonize su + Antifriz karışımı

  Kalite Belgeleri :

  CE, GOST, UKR SEPRO, TS EN ISO 9001 :2008

  Boy

  696 – 832 – 1002 – 1274 mm

  En :

  500 mm

  Güvenlik :

  Fonksiyonel test, topraklama, elektrik dayanım, kaçak akım testlerinden geçirilmektedir.

  Garanti :

  2 Yıl Garanti

 • TEKNİK ÖZELLİKLER

  TİP EN
  (mm)
  BOY
  (mm)
  GÜÇ
  Watt kcal
  AĞIRLIK
  (kg)
  EHR 5018 500 696
  350 301
  11
  EHR 5022 500 832
  450 387
  13
  EHR 5027 500 1002
  600 516
  16
  EHR 5033 500 1274
  800 687
  20
 • Radyatörünüzün zamanlayıcısı üzerinde bulunan açma-kapama ()  butonuna 3 saniye basılı tuttuğunuzda elektrikli havlu radyatörünüz ekonomik konumda ( eco ) çalışmaya başlayacaktır. Cihazınızı en yüksek konumda ( max ) çalıştırmak isterseniz açma-kapama () butonuna kısa bir süre basmanız yeterli olacaktır. Cihazınız eco modunda fasılalı olarak çalışır, gücü ve enerjiyi düşük seviyede tutar. Açma-kapama butonuna her basışta elektrikli havlu radyatörünüzün çalışma modu değişecek şekilde programlanmıştır. Eğer cihazınızı kapatmak isterseniz bu butona 3 saniye basılı tutunuz.

 • 1. Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır.
  2. Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı Firmamızın garanti kapsamındadır.
  3. Malın garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. Bu süre, mala ilişkin arızanın servis istasyonuna, servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı-üreticisinden birisine bildirim tarihinden itibaren başlar. Malın arızasının 15 gün içerisinde giderilememesi halinde imalatçı imalatçı-üretici veya ithalatçı malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir malı tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır.
  4. Malın garanti süresi içerisinde gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır.
  5. Tüketicinin onarım hakkını kullanmasına rağmen malın;
  - Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, belirlenen garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde; aynı arızanın ikiden fazla tekrarlanması veya farklı arızaların dörtten fazla meydana gelmesi veya belirlenen garanti süresi içerisinde farklı arızaların toplamının altıdan fazla olması unsurlarının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,
  - Tamiri için gereken azami sürenin aşılması,
  - Firmanın servis istasyonunun, servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii, acentesi temsilciliği ithalatçısı veya imalatçı-üreticisinden birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamiri mümkün bulunmadığının belirlenmesi, durumlarında tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranda bedel indirimi talep edebilir.
  6. Malın kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.
  7. Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.